kalendář akcí

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět, co je Reiki a k čemu se používá. Také pro již zasvěcené, kteří chtějí pomáhat a léčit a nevědí jak na to. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet, jak probíhá výuka ve škole kouzel a mystérií. Ano, nebude chybět kouzlo, to by nebyl seminář s Tomášem.
Bude zde prostor na volnou diskuzi a otázky.

Termín společného setkání: 1. 4. v 10:00. Přihlašte se zde

Mantra je druh osvobozujícího posvátného zpěvu. V Tibetu a v Indii se mantry dodnes používají nejen k uctívání Bohů, ale také jako způsob, jak chránit a léčit své tělo a mysl. Zpěv manter pomáhá ztišit mysl, uklidnit emoce a přinést klid, mír a radost do našeho srdce. Přijďte sdílet tuto energii s námi.

Termín společného setkání: 22. 1. od 17 hodin. Přihlašte se zde

Účinky meditací mají nespočet benefitů, jak pro naše fyzické tělo, naši mysl a duši. Přáli jste si vždy, se naučit zklidnit, zlepšit svou soustředěnost a mít pod kontrolou své myšlenky? Existuje více způsobů, jak meditovat. Na tomto workshopu Vás Natálie provede více technikami, tak abyste si mohli zvolit tu, která Vám nejvíce vyhovuje, baví Vás a tím se stane jednodušší ji praktikovat v každodenním životě. 

Termín společného setkání: 14. 1. v 18:00. Přihlašte se zde

„Když se lidstvo vychýlí z harmonie s přírodním světem, přijde kakao z deštného pralesa, aby otevřelo srdce a obnovilo rovnováhu.“ – starověké rčení

Kakao je už mnoho let považováno za medicínu, která má schopnost zvýšit vibraci našich buněk. Rozpouští to, co už nám neslouží a pomáhá nám posílit vlastní potenciál ke splnění přání. Naše Natálie Vás provede kakaovou ceremonií se záměrem a meditací, kde si odpočinete a strávíte společný čas nad šálkem tohoto božského nápoje.

Termín společného setkání: 18. 2. v 9:30. Přihlašte se zde

Dech je život a život je dech. A je to právě dech, díky kterému můžeme zmírnit naše úzkostné obavy i vnitřní nestabilitu. Dech je v józe spojnicí mezi tělem a myslí, protože stav naší mysli ovlivňuje dýchání a naopak.
Co ti práce s dechem může přinést? Lepší soustředění, detoxikaci a regeneraci těla i psychiky, uvolnění stresu a napětí, uvolnění energetických a emočních blokací, které nám často stojí v cestě k osobnímu rozvoji, lepší ovládnutí emocí a více energie, možnost zkoumaní vlastního těla  a podvědomí, transformace, spojení se s vnitřní sílou a práce s hadí silou – shakti. 
Na workshopu si vysvětlíme, jak zvědomit náš dech, aby se stal účinnou pomůckou k sebepoznání. 
  

Termín společného setkání: 4. 2. od 9:30. Přihlašte se zde

workshop terapie čaker

Čakry jsou energetická centra, která se vztahují ke všem aspektům našeho života. Jejich stav se odráží na našich vztazích, myšlenkách a emocích. Pokud jsou tato centra vitální energie v rovnováze, můžeme žít svůj život v radosti a naplnění. Sedm velkých čaker přináší komplexní zmapování lidské existence.

Zažijte aktivaci energetického těla při jemném jógovém cvičení, hluboké uvolnění a léčení pomocí různých technik, které si projdeme. Rozšíříte své vědomí pomocí práce s dechem, jemným cvičením a s hlasem. Postupně si projdeme základní čakry a ukážeme si, jak s nimi pracovat a harmonizovat je. Součástí workshopu jsou skripta.

Termín společného setkání: 11. 2. v 9:30 hod. Přihlašte se zde

tělo v pohybu

Nikdo nám nedal návod na ovládání našeho těla, pojďme mu věnovat nějakou energii a více se s ním seznámit. Budeme se zabývat tím, jak získat při provádění pohybů více lehkosti, jak pracovat s naším tělem efektivněji, bez vynalézání tak velkého úsilí. Zlepšíme vlastní koordinaci a dozvíme se více o zásadách zdravého pohybu při provádění asán.

Domů si odnesete praktická cvičení pro rozvíjení vlastní koordinace, která můžete využít jistě i mimo jógovou podložku. Přihlašte se zde

Om_symbol-white.svg

základní stavební pilíře jógy

Naučíme se, jak správně a bezpečně praktikovat základní pozice – Ásany při praxi jógy. Pět lekcí po 60 minutách a každá z nich bude zaměřená na určité téma, které je v popisku přímo u lekce v rozvrhu v rezervačním systému. Lekce budou otevřené pro všechny, kteří si chtějí projít základy jógy. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Možná právě vy zjistíte proč Vás bolí záda nebo něco jiného. Možná už jógu nějaký čas cvičíte, ale nevíte zda správně provádíte pozice. Pak jsou tyto lekce jógy právě pro Vás.
 

Termíny společných setkání: 4. 3., 11. 3., 18. 3., 8. 4. a 15. 4. od 9:30 hod. Přihlašte se zde