kalendář akcí

workshop terapie čaker

Čakry jsou energetická centra, která se vztahují ke všem aspektům našeho života. Jejich stav se odráží na našich vztazích, myšlenkách a emocích. Pokud jsou tato centra vitální energie v rovnováze, můžeme žít svůj život v radosti a naplnění. Sedm velkých čaker přináší komplexní zmapování lidské existence.

Zažijte aktivaci energetického těla při jemném jógovém cvičení, hluboké uvolnění a léčení pomocí různých technik, které si projdeme. Rozšíříte své vědomí pomocí práce s dechem, jemným cvičením a s hlasem. Postupně si projdeme základní čakry a ukážeme si, jak s nimi pracovat a harmonizovat je. Součástí workshopu jsou skripta.

Termín společného setkání: 11. 2. v 9:30 hod. Přihlašte se zde

Mantra je druh osvobozujícího posvátného zpěvu. V Tibetu a v Indii se mantry dodnes používají nejen k uctívání Bohů, ale také jako způsob, jak chránit a léčit své tělo a mysl. Zpěv manter pomáhá ztišit mysl, uklidnit emoce a přinést klid, mír a radost do našeho srdce. Přijďte sdílet tuto energii s námi.

Termín společného setkání: 10. 12. od 17 hodin. Přihlašte se zde

Pět Tibeťanů je soustava obsahující sérii pěti, neboli „ritů“, tibetských cviků spadající do kategorie v minulosti zakázané literatury týkající se téma alternativní metody léčby. Historikové uvádí, že původ tohoto cvičení pochází od tibetských mnichů, kteří věřili, že sestava těchto pěti cviků má blahodárné účinky a zajišťuje věčné mládí.

Termín společného setkání: 10. 12. v 9:30. Přihlašte se zde

Obrácené pozice nám také umožňují podívat se nejen na hmotný svět, ale i situace v našem životě a sami na sebe z jiného úhlu pohledu. Při pravidelném praktikování tak mohou pomoci zajímavé vhledy a zjištění na podložce i mimo ni.
Workshop je vhodný  pro začátečníky až středně pokročilé jogíny. 

Termín společného setkání: 13. 12. v 9:30 hod. Přihlašte se zde

Meridiány jsou podle tradiční čínské medicíny (TČM) přesně dané dráhy lidského těla, kterými proudí životní energie člověka. Tvoří ucelenou síť, která spojuje jednotlivé orgány. Seminář Vás seznámí s těmito orgány a možnostmi jejich detoxikace za pomocí jógového cvičení a dechu.

Termín společného setkání: 7. 1. v 9:30 hod. Přihlašte se zde

tělo v pohybu

Nikdo nám nedal návod na ovládání našeho těla, pojďme mu věnovat nějakou energii a více se s ním seznámit. Budeme se zabývat tím, jak získat při provádění pohybů více lehkosti, jak pracovat s naším tělem efektivněji, bez vynalézání tak velkého úsilí. Zlepšíme vlastní koordinaci a dozvíme se více o zásadách zdravého pohybu při provádění asán.

Domů si odnesete praktická cvičení pro rozvíjení vlastní koordinace, která můžete využít jistě i mimo jógovou podložku. Přihlašte se zde

Vánoční workshop sankalpa Workshop splněných přání

Jelikož je poslední měsíc známý jako měsíc zázraků a splněných přání, pojďme kolektivně podpořit tuto energii před prvním adventem. 
Naučíme se, jak si správně přát, provedu Vás rituálem sankalpy, jemnou jógou, zpěvem mantry a závěrečnou meditací.
Cílem je strávit příjemný společný večer ve vánoční atmosféře, kde se zbavíme všeho, co v novém roce už nebudeme potřebovat a nechali se vést naším srdcem. 
 
Termín společného setkání: 3. 12. od 18:00 do 20:30
 
unnamed

Tento seminář je určen pro všechny, kteří chtějí vědět, co je po smrti. Je vhodný pro ty, kteří mají sílu něco změnit, jen neví, jak na to. Seminář Vám ukáže cestu. Zjistíte, že cesta je dlouhá a krásná.

Termín společného setkání: budeme Vás brzy informovat. Přihlašte se zde