kalendář akcí

Mantra je druh osvobozujícího posvátného zpěvu. V Tibetu a v Indii se mantry dodnes používají nejen k uctívání Bohů, ale také jako způsob, jak chránit a léčit své tělo a mysl. Zpěv manter pomáhá ztišit mysl, uklidnit emoce a přinést klid, mír a radost do našeho srdce. Přijďte sdílet tuto energii s námi.

Příští setkání proběhne 25. 2. od 17:00.

Meridiány jsou podle tradiční čínské medicíny (TČM) přesně dané dráhy lidského těla, kterými proudí životní energie člověka. Tvoří ucelenou síť, která spojuje jednotlivé orgány. Seminář Vás seznámí s těmito orgány a možnostmi jejich detoxikace za pomocí jógového cvičení a dechu.

Termín společného setkání: 30. 3. od 9:30 do 12:00. Přihlašte se zde

Naše školení učitelů vinyasa jógy je speciálně navrženo pro každého, kdo má zájem rozšířit své znalosti, praxi a učitelské dovednosti, aby začlenil vinyasa jógu do svého osobního a profesního života. Kurz je vhodný (nejen) pro lektory, kteří si chtějí posunout dále v praktikování Vinyasa yogy. Vinyasa jóga (někdy také nazývaná  Power Vinyasa nebo Vinyasa flow) je fyzicky náročná. Často budete muset přizpůsobit a upravit některé aspekty tříd, aby byly pro vaše studenty dostupnější.
 

Termín společného setkání: 2. 3. od 13:00 do 19:00. Přihlašte se zde

Budeme se zabývat tím, jak získat při provádění pohybů více lehkosti, jak pracovat s naším tělem efektivněji, bez vynalézání tak velkého úsilí. Zlepšíme vlastní koordinaci a dozvíme se více o zásadách zdravého pohybu při provádění asán.

Domů si odnesete praktická cvičení, která můžete využít jistě i mimo jógovou podložku, zkušenost jak bezpečně a fyziologicky provádět asány, k čemu vám jednotlivé asány mohou sloužit a čím na ně ideálně navazovat – jak logicky poskládat svou praxi na míru a další.

Termín kurzu: 15. a 16. 3. Přihlašte se zde