kalendář akcí

Pro ty, kteří se chtějí dozvědět, co je Reiki a k čemu se používá. Také pro již zasvěcené, kteří chtějí pomáhat a léčit a nevědí jak na to. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet, jak probíhá výuka ve škole kouzel a mystérií. Ano, nebude chybět kouzlo, to by nebyl seminář s Tomášem.
Bude zde prostor na volnou diskuzi a otázky.

Termín společného setkání: 1. 4. v 10:00. Přihlašte se zde

Mantra je druh osvobozujícího posvátného zpěvu. V Tibetu a v Indii se mantry dodnes používají nejen k uctívání Bohů, ale také jako způsob, jak chránit a léčit své tělo a mysl. Zpěv manter pomáhá ztišit mysl, uklidnit emoce a přinést klid, mír a radost do našeho srdce. Přijďte sdílet tuto energii s námi.

Termín společného setkání: 8. 4. v 17:00 hod . Přihlašte se zde

Tento workshop je zaměřený na cestu Domů (jak by řekl můj učitel R.Skarnitzl)
Renáta vám předá bezpečnou jednoduchou techniku praktikovanou v Indii v Tirruvanamalay v Ramanaashramu. Ukáže i další jiné techniky a vy si vyberete, která bude během života více vyhovovat. Každý den je jiný stav mysli- proměnlivý, tak ať máme na výběr, kterou cestu zvolíte k Sobě (Domů). Tam se máme stále vracet. Jde o zážitkový workshop a více slov není třeba. Zažijeme také šamanskou meditaci, věnujeme se Sebeléčení. 
 

Termín společného setkání: 20. 5. v 15:00. Přihlašte se zde

Jaké jsou výhody záklonů neboli protažení přední části těla na fyzické a emocionální úrovni? V tomto workshopu si projdeme základní principy a techniky. 
Naše páteře jsou neuvěřitelnou kombinací síly a flexibility -Sthiry a Sukhy. Silné kosti a velké svaly nám dávají strukturu a chrání citlivé nervy, zatímco pružné vazy a šlachy umožňují pohyb páteře ve všech různých rovinách. Pravidelnými záklony můžeme pomoci chránit tuto nádhernou rovnováhu zvýšením pohyblivosti a posílením podpůrných svalů kolem kostry.

Termín společného setkání: 20. 5. od 12:00. Přihlašte se zde

„Když se lidstvo vychýlí z harmonie s přírodním světem, přijde kakao z deštného pralesa, aby otevřelo srdce a obnovilo rovnováhu.“ – starověké rčení

Kakao je už mnoho let považováno za medicínu, která má schopnost zvýšit vibraci našich buněk. Rozpouští to, co už nám neslouží a pomáhá nám posílit vlastní potenciál ke splnění přání. Naše Natálie Vás provede kakaovou ceremonií se záměrem a meditací, kde si odpočinete a strávíte společný čas nad šálkem tohoto božského nápoje. Ceremonie bude zaměřena na lásku a srdeční čakru.

Termín společného setkání: 6. 5. od 9:30 hod. Přihlašte se zde

workshop jóga podle ayurvédy

Ájurvéda i jóga po tisíce let kráčely vedle sebe na cestě k uzdravení těla, mysli i vědomí, a k dosažení celkové harmonie. Oba tyto systémy sdílí podobný náhled na výživu, životní styl, tělesné cvičení a duchovní disciplínu. Na západě často vnímáme hatha jógu jako pouhé fyzické cvičení. Jógu bychom ale měli vnímat a praktikovat jako celek. Protože hatha jóga pracuje s naší fyzickou podstatou, je dobré abychom si vybírali cviky-tzv.pozice (asány), tempo a styl cvičení, které korespondojí s naší dóšou. Na workshopu si  můžete najít specifika tzv. váta, pitta a kapha jógy i některé vhodné pozice.
 

Termín společného setkání: 1. 4. v 14:00 hod. Přihlašte se zde

probuzení ženství

Bohyně v nás a plodnost ženy
Naučte se dechové techniky s vizualizací a mantrou, sestavy cviků zaměřené na dráhy vaječníků, štítné žlázy, ledvin a pohlavních orgánů. Budeme pracovat na uvolnění i posílení pánevního dna. Zaměříme se na práci s oběma mozkovými hemisférami a žlázami s vnitřní sekrecí, což vede ke klidu a přijetí stavu, ve kterém se nacházíme. K tomu pomůže šamanská meditace. Rytmus bubnu nás nese za záměrem (najít klid, odevzdat kontrolu, podpořit růst síly ženství…). Tyto meditace se praktikují také v psychoterapii.
 

Termín společného setkání: 13. 5. od 15:00 do 17:30 hod. Přihlašte se zde

Om_symbol-white.svg

základní stavební pilíře jógy

Naučíme se, jak správně a bezpečně praktikovat základní pozice – Ásany při praxi jógy. Pět lekcí po 60 minutách a každá z nich bude zaměřená na určité téma, které je v popisku přímo u lekce v rozvrhu v rezervačním systému. Lekce budou otevřené pro všechny, kteří si chtějí projít základy jógy. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Možná právě vy zjistíte proč Vás bolí záda nebo něco jiného. Možná už jógu nějaký čas cvičíte, ale nevíte zda správně provádíte pozice. Pak jsou tyto lekce jógy právě pro Vás.
 

Termíny společných setkání: 4. 3., 11. 3., 18. 3., 8. 4. a 15. 4. od 9:30 hod. Přihlašte se zde