kalendář akcí

Snažíte se hubnout, ale stále nevíte jak na to? Přestali jste jíst maso, ale říkáte si, zda dostatečně doplňujete všechny potřebné látky? Nebo chcete začít půst, ale říkáte si, jak to vlastně funguje? Přijďte se dozvědět více do Mystery yoga studia.

O nadcházejícím termínu Vás budeme informovat.

Mantra je druh osvobozujícího posvátného zpěvu. V Tibetu a v Indii se mantry dodnes používají nejen k uctívání Bohů, ale také jako způsob, jak chránit a léčit své tělo a mysl. Zpěv manter pomáhá ztišit mysl, uklidnit emoce a přinést klid, mír a radost do našeho srdce. Přijďte sdílet tuto energii s námi.

Příští setkání proběhne 21. 2. od 19 hodin.

1820131

Tento seminář je určen pro osoby v letech 50+. Je vhodný pro ty, kteří mají sílu něco změnit, jen neví, jak na to. Seminář Vám ukáže cestu. Zjistíte, že cesta je dlouhá a krásná.

O nadcházejícím termínu Vás budeme informovat.

Seminář vede známý duchovní učitel, léčitel a velmistr Reiki Tomáš Justa. Jedná se o setkání obsahující povídání a volnou diskuzi o životě, o duchovnu, reinkarnacích a všem co Vás zajímá. 

Setkání se uskuteční 15. 3.

Meridiány jsou podle tradiční čínské medicíny (TČM) přesně dané dráhy lidského těla, kterými proudí životní energie člověka. Tvoří ucelenou síť, která spojuje jednotlivé orgány. Seminář Vás seznámí s těmito orgány a možnostmi jejich detoxikace za pomocí jógového cvičení a dechu.

O dalším termínu semináře Vás budeme informovat.

V této škole Vás naučíme pracovat s energiemi a postaráme se o Váš duchovní růst. Pochopíte, proč se Vám děje to či ono a proč tu jste. Školu zakončíte zasvěcením do Reiki I., II. a III. stupně. Škola je pro ty, kteří jsou schopni změnit svůj dosavadní životní styl. Nemusí to být pro každého „procházka růžovou zahradou“.

Nadcházející termín školy: 4. 4. 

Om_symbol-white.svg

úvod do systému ashtanga jógy

Naučte se, jak důležitý je v sériích Ashtanga jógy dech. Projděte si základní sestavy a poznejte varianty pozic vhodné pro Vaše tělo. Správné modifikace a nastavení v pozici pomůžeme nalézt i těm, kteří s Ashtangou teprve začínají. Seznamte se s filozofií, která tento druh jógy provází. Zjistěte co jsou bandhy a co znamená slovo dršti.

O nadcházejícím termínu workshopu Vás budeme informovat.

Kurz je vhodný opravdu pro každého, kdo se chce seznámit se základními principy jógového cvičení a jeho posláním, zároveň protáhnout a posílit tělo a objevit přínos v příjemné relaxaci, která je nedílnou součástí každé hodiny. V průběhu kurzu se naučíte rozumět základním jógovým pozicím a zvládat je tak, abyste využili všech benefitů, které nabízejí. 

Nadcházející termín kurzu od 9. 3. do 4. 5. se koná každé pondělí od 19.00 do 20.30 (nekoná se 13. 4.) 

kvet-zivota-zlaty600x600-300x300
Intenzivní léčivá praxe, kde dostanete návod, jak sami sebe léčit.
Projdeme si sestavu čakra jógy a emoční jógy, kdy se zaměříme dominantněji na jednu z čaker, přijmeme svůj stín, který se k dané čakře váže a mnohdy tento stín popíráme. Pokud vědomím přijmeme svůj stín, může dojít k zázraku. Každý stín nese světlo. 
 

Nadcházející termín: 14. 2., 20. 3. a 10. 4.