kalendář akcí

6817146_preview

Naučte se očistit se od všeho negativního. Zbavte se strachu, který Vás drží zpět a brání prožívat Váš osobní příběh. Přijďte najít odpovědi na Vaše otázky.

Zápis do dalšího otevřeného ročníku se koná 30. srpna 2020 v 17 hodin

Mantra je druh osvobozujícího posvátného zpěvu. V Tibetu a v Indii se mantry dodnes používají nejen k uctívání Bohů, ale také jako způsob, jak chránit a léčit své tělo a mysl. Zpěv manter pomáhá ztišit mysl, uklidnit emoce a přinést klid, mír a radost do našeho srdce. Přijďte sdílet tuto energii s námi.

O konání příštího setkání Vás budeme brzy informovat.

Zažijete aktivaci energetického těla při jemném jógovém cvičení, hluboké uvolnění a léčení pomocí vibrací tibetských mís, relaxaci a meditaci. Rozšíříte své vědomí pomocí práce s dechem a s hlasem. Zpěvem a meditací dochází je spojení se Zdrojem, s naší pravou podstatou. Relaxaci vede Petra Bzirská.

Příští léčivé setkání se uskuteční 26. 7. Těšíme se na Vás.

Meridiány jsou podle tradiční čínské medicíny (TČM) přesně dané dráhy lidského těla, kterými proudí životní energie člověka. Tvoří ucelenou síť, která spojuje jednotlivé orgány. Seminář Vás seznámí s těmito orgány a možnostmi jejich detoxikace za pomocí jógového cvičení a dechu.

Termín příštího semináře je 8. 8. od 12 hodin

Om_symbol-white.svg

úvod do systému ashtanga jógy

Naučte se, jak důležitý je v sériích Ashtanga jógy dech. Projděte si základní sestavy a poznejte varianty pozic vhodné pro Vaše tělo. Správné modifikace a nastavení v pozici pomůžeme nalézt i těm, kteří s Ashtangou teprve začínají. Seznamte se s filozofií, která tento druh jógy provází. Zjistěte co jsou bandhy a co znamená slovo dršti.

O konání příštího setkání Vás budeme brzy informovat.

Kurz je vhodný opravdu pro každého, kdo se chce seznámit se základními principy jógového cvičení a jeho posláním, zároveň protáhnout a posílit tělo a objevit přínos v příjemné relaxaci, která je nedílnou součástí každé hodiny. V průběhu kurzu se naučíte rozumět základním jógovým pozicím a zvládat je tak, abyste využili všech benefitů, které nabízejí. Připojte se a objevte, jak se starat lépe o své tělo i duši.

Příští kurz začíná 21. 9.

kvet-zivota-zlaty600x600-300x300
Intenzivní léčivá praxe, kde dostanete návod, jak sami sebe léčit.
Projdeme si sestavu čakra jógy a emoční jógy, kdy se zaměříme dominantněji na jednu z čaker, přijmeme svůj stín, který se k dané čakře váže a mnohdy tento stín popíráme. Pokud vědomím přijmeme svůj stín, může dojít k zázraku. Každý stín nese světlo. 
 

Termín příštích setkání je 24. července, 7., 21. a 28. srpna. Neváhejte a rezervujte si své místo.

Seminář vede známý duchovní učitel, léčitel a velmistr Reiki Tomáš Justa. Jedná se o setkání obsahující povídání a volnou diskuzi o životě, o duchovnu, reinkarnacích a všem co Vás zajímá. 

Tomáš Vás opět uvítá 27.9. v 10 hodin. Rezervujte a posuňte svou duchovní zkušenost.