kalendář akcí

Seminář s Petrem Tichým. Bývalý policista přešel spontánněna pránu cca před 6 lety. Petr nemusí přijímat pevnou stranu, ale ani tekutiny. Zajímá Vás život pránika? Máte otázky?

Termín společného setkání oznámíme brzy.  Těšíme se na viděnou. Přihlašte se zde

Mantra je druh osvobozujícího posvátného zpěvu. V Tibetu a v Indii se mantry dodnes používají nejen k uctívání Bohů, ale také jako způsob, jak chránit a léčit své tělo a mysl. Zpěv manter pomáhá ztišit mysl, uklidnit emoce a přinést klid, mír a radost do našeho srdce. Přijďte sdílet tuto energii s námi.

Termín společného setkání oznámíme brzy. Přihlašte se zde

1820131

Jak pozice provádět co nejlépe a nejzdravěji? V rámci semináře si ukážeme, že vhodnou asistencí je možno poskytnout praktikujícímu hlubší prožitek z pozice, je možné dopomoci do pozice, kam si sám netroufá a v neposlední řadě asistence slouží k ochraně cvičících před zraněním při nevhodném provedení ásany.

Termín společného setkání oznámíme brzy. Přihlašte se zde

Meridiány jsou podle tradiční čínské medicíny (TČM) přesně dané dráhy lidského těla, kterými proudí životní energie člověka. Tvoří ucelenou síť, která spojuje jednotlivé orgány. Seminář Vás seznámí s těmito orgány a možnostmi jejich detoxikace za pomocí jógového cvičení a dechu.

O příštím setkání Vás budeme brzy informovat.

Om_symbol-white.svg

úvod do systému ashtanga jógy

Naučte se, jak důležitý je v sériích Ashtanga jógy dech. Projděte si základní sestavy a poznejte varianty pozic vhodné pro Vaše tělo. Správné modifikace a nastavení v pozici pomůžeme nalézt i těm, kteří s Ashtangou teprve začínají. Seznamte se s filozofií, která tento druh jógy provází. Zjistěte co jsou bandhy a co znamená slovo dršti.

O příštím setkání Vás budeme brzy informovat.

Kurz je vhodný opravdu pro každého, kdo se chce seznámit se základními principy jógového cvičení a jeho posláním, zároveň protáhnout a posílit tělo a objevit přínos v příjemné relaxaci, která je nedílnou součástí každé hodiny. V průběhu kurzu se naučíte rozumět základním jógovým pozicím a zvládat je tak, abyste využili všech benefitů, které nabízejí. Připojte se a objevte, jak se starat lépe o své tělo i duši.

O začátku kurzu Vás budeme informovat. Přihlašte se zde

kvet-zivota-zlaty600x600-300x300
Intenzivní léčivá praxe, kde dostanete návod, jak sami sebe léčit.
Projdeme si sestavu čakra jógy a emoční jógy, kdy se zaměříme dominantněji na jednu z čaker, přijmeme svůj stín, který se k dané čakře váže a mnohdy tento stín popíráme. Pokud vědomím přijmeme svůj stín, může dojít k zázraku. Každý stín nese světlo.  
 

Termín společného setkání oznámíme brzy. Přihlašte se zde

Seminář vede známý duchovní učitel Tomáš Justa. Jedná se o setkání obsahující povídání a volnou diskuzi o životě, o duchovnu, reinkarnacích a všem co Vás zajímá. 

Termín společného setkání oznámíme brzy. Přihlašte se zde