kalendář akcí

Seminář s Petrem Tichým. Bývalý policista přešel spontánněna pránu cca před 6 lety. Petr nemusí přijímat pevnou stranu, ale ani tekutiny. Zajímá Vás život pránika? Máte otázky?

Připojte se k tomuto semináři 15. 11. Těšíme se na viděnou.

Mantra je druh osvobozujícího posvátného zpěvu. V Tibetu a v Indii se mantry dodnes používají nejen k uctívání Bohů, ale také jako způsob, jak chránit a léčit své tělo a mysl. Zpěv manter pomáhá ztišit mysl, uklidnit emoce a přinést klid, mír a radost do našeho srdce. Přijďte sdílet tuto energii s námi.

O příštím setkání Vás budeme brzy informovat.

1820131

Jak pozice provádět co nejlépe a nejzdravěji? V rámci semináře si ukážeme, že vhodnou asistencí je možno poskytnout praktikujícímu hlubší prožitek z pozice, je možné dopomoci do pozice, kam si sám netroufá a v neposlední řadě asistence slouží k ochraně cvičících před zraněním při nevhodném provedení ásany.

Těšíme se u příštího setkání 14. 11. od 17:30

Meridiány jsou podle tradiční čínské medicíny (TČM) přesně dané dráhy lidského těla, kterými proudí životní energie člověka. Tvoří ucelenou síť, která spojuje jednotlivé orgány. Seminář Vás seznámí s těmito orgány a možnostmi jejich detoxikace za pomocí jógového cvičení a dechu.

O příštím setkání Vás budeme brzy informovat.

Om_symbol-white.svg

úvod do systému ashtanga jógy

Naučte se, jak důležitý je v sériích Ashtanga jógy dech. Projděte si základní sestavy a poznejte varianty pozic vhodné pro Vaše tělo. Správné modifikace a nastavení v pozici pomůžeme nalézt i těm, kteří s Ashtangou teprve začínají. Seznamte se s filozofií, která tento druh jógy provází. Zjistěte co jsou bandhy a co znamená slovo dršti.

O příštím setkání Vás budeme brzy informovat.

Kurz je vhodný opravdu pro každého, kdo se chce seznámit se základními principy jógového cvičení a jeho posláním, zároveň protáhnout a posílit tělo a objevit přínos v příjemné relaxaci, která je nedílnou součástí každé hodiny. V průběhu kurzu se naučíte rozumět základním jógovým pozicím a zvládat je tak, abyste využili všech benefitů, které nabízejí. Připojte se a objevte, jak se starat lépe o své tělo i duši.

Příští kurz začíná 9. 11. od 19:00

kvet-zivota-zlaty600x600-300x300
Intenzivní léčivá praxe, kde dostanete návod, jak sami sebe léčit.
Projdeme si sestavu čakra jógy a emoční jógy, kdy se zaměříme dominantněji na jednu z čaker, přijmeme svůj stín, který se k dané čakře váže a mnohdy tento stín popíráme. Pokud vědomím přijmeme svůj stín, může dojít k zázraku. Každý stín nese světlo.  

O příštím setkání Vás budeme brzy informovat.

Seminář vede známý duchovní učitel Tomáš Justa. Jedná se o setkání obsahující povídání a volnou diskuzi o životě, o duchovnu, reinkarnacích a všem co Vás zajímá. 

Tomáš Vás uvítá na vánoční seminář 26. 12. v 10 hodin. Rezervujte a posuňte svou duchovní zkušenost.