TAJEMSTVÍ FLEXIBILITY

workshop s natálií

Je vaším cílem být flexibilnější, případně dosáhnout konkrétní pozice? V tomto workshopu si řekneme o bezpečné cestě, jak dosáhnout flexibility.
 
Jóga je především duchovní praxe, jejíž součástí je však praktikování ásán, které nám pomáhají budovat psychickou i fyzickou sílu, vyrovnanost a uvolněnost. Chcete se ponořit hlouběji v pozicích a naučit se něco nového o svém těle a praxi?
 
Na začátku workshopu Vám řeknu něco o technikách dosažení flexibility, následovat bude praktická část – lekce a nekonec zodpovím Vaše dotazy. Workshop je pro všechny, kteří chtějí bezpečně posunout svoji flexibilitu na další úroveň, nebo pokud jste na začátku své cesty a chcete se naučit správnou techniku, kterou poté můžete uplatnit při své praxi jógy.
 
Workshop je pro všechny úrovně – začátečník – mírně pokročilý – pokročilý. 
Kapacita lekce je omezena, aby byl zajištěn individuální přístup pro každého studenta.
 

Cena workshopu: 969 Kč
Délka workshopu: 2 a půl hodiny

BFX04100

natálie

Věřím, že k nám vše přijde v tu správnou chvíli, kdy jsme připraveni se posunout dále. Jóga mě přivedla na správnou cestu, kde mohu díky každému hlubokému nádechu cítít svou mysl a srdce otevřenější a tělo uvolněnější. Tento pocit bych chtěla předat dál Vám všem.