kouzelné a léčivé pátky

Přijměte sami sebe
třeba zažijete zázrak

Milí,
Ráda bych vás pozvala na občasné páteční setkávání ve studiu Mystery Yoga. Půjde o intenzivní léčivou praxi, kde dostanete návod, jak sami sebe léčit bez zasvěcení do energií.*

Projdeme si vždy sestavu čakra jógy a emoční jógy, kdy se zaměříme dominantněji na jednu z čaker, přijmeme svůj stín, který se k dané čakře váže a mnohdy tento stín popíráme. Pokud vědomím přijmeme svůj stín, může dojít k zázraku. Každý stín nese světlo. 

Jsme lidskou Bytostí, tudíž jsme vybaveni nejen tou Božskou složkou, ale i lidskou, která v sobě má nedokonalost. Přijmutím své nedokonalosti jsme na cestě laskavosti, která vede k sebepřijetí. Každý z nás má svou ústřední emoci, která nás celý život provází a učí. Ráda říkám, že je naším Mistrem.
 
Mým Mistrem přátelé je Vztek, což může se zdát mým žákům úsměvné, když učím jógu. Tím, že ho uznám, přijmu, podívám se ochotně na sebe v této emoci a hledám jak s ním pracovat, aby neublížil mně ani druhým, jsem na laskavé cestě. Můj vztek potřebuje laskavé přijetí a bezpečné uvolnění.  Cílem tohoto učení je Vědomé žití a Bytí se Sebou.
 Po praxi následuje šamanská meditace, která v doprovodu šamanského bubnu a tibetské mísy nese nějaký Záměr.
Dále následuje 20minutová praxe Sebeléčení.
 U šamanské cesty: Pokud by se někdo léčil s psychickými poruchami, prosím konzultujte to s lektorkou Renátou.
 
*pozn. – Ne každý se chce nechat zasvětit do energie Reiki, proto je tato praxe skvělá pro každého a nemá zdravotní omezení ani není omezena psychickými potížemi.
 
Cena pátečního setkání je 260 Kč.

o renatě

Jóga je můj styl života, kde poznávám samu sebe jako lidskou bytost, to znamená i se svými nedokonalostmi, stíny a slabinami. Jsem tedy studentem Bezpodmínečné Sebelásky ve škole zvané Život. Zajímám se o emoce a o jejich propojenost s tělem. Každá emoce zanechává otisk na těle a může se projevit onemocněním. Lék, který často na nemoc hledáme, máme v sobě a to JE VĚDOMÍ.