Reiki

Propojení systému reiki, jógy a čisté stravy
považujeme za dokonalou synergii
pro výuku a Vaši praxi

Tradiční učení o Reiki říká, že je to vesmírná univerzální energie, která se nachází v prostoru kolem nás. Práce s touto energií v nás probouzí lásku ke všem bytostem a všemu, co nás obklopuje. Pomocí Reiki se můžeme vyrovnat s fyzickými i psychickými problémy a pozitivně ovlivňovat události. Z pohledu jógy je tato energie známá jako prána – stříbrná prostorová energie země, která vzniká skladem a rozkladem vesmíru. Systém Reiki je však složitější a umožňuje práci na třech úrovních bytí. Každá z úrovní disponuje odpovídající energií, probuzením hadí síly a také schopností jako je jasnozřivost, vize, citlivost na energie a také léčbu dotekem.

Pokud máte zájem o zasvěcení do Reiki a poznání tohoto systému, kontaktujte nás zde a žádejte Tomáše či Editu nebo se připojte ke Škole kouzel a mystérií.

Strava ovlivňuje naše chování, myšlení a tím i zdravotní stav

Naši lektoři se stravují vegansky. Je to strava čistě rostlinná bez jakýchkoli živočišných přísad. Rostlinná strava je velice důležitým zdrojem čisté energie. Co přijímáte, to vydáváte. Ne nadarmo se říká „jste to, co jíte“.

Rádi byste se stravovali lépe, třeba i vegansky, ale nejste si jistí, zda je to pro Vás nebo jakými kroky byste měli začít? Neváhejte kontaktovat Editu pro více informací nebo si nenechejte ujít tento workshop.