Reiki

Tradiční učení o Reiki říká, že je to vesmírná univerzální energie, která se nachází v prostoru kolem nás. Práce s touto energií v nás probouzí lásku ke všem bytostem a všemu, co nás obklopuje. Pomocí Reiki se můžeme vyrovnat s fyzickými i psychickými problémy a pozitivně ovlivňovat události. Z pohledu jógy je tato energie známá jako prána – stříbrná prostorová energie země, která vzniká skladem a rozkladem vesmíru. Systém Reiki je však složitější a umožňuje práci na třech úrovních bytí. Každá z úrovní disponuje odpovídající energií, probuzením hadí síly a také schopností jako je jasnozřivost, vize, citlivost na energie a také léčbu dotekem.

Propojení systému reiki, jógy a čisté stravy
dokonalá synergie pro výuku a Vaši praxi

Terapie

Reiki je prastará celostní forma léčení těla, mysli i duše na všech námi dostupných úrovních. Slovo Reiki označuje životní energii, která prostřednictvím přiložených rukou proudí tam, kde je jí nejvíce potřeba. Ruce se přikládají postupně po celém těle, nebo na postižená místa, stimulují se body (Meridiány). Touto metodou se vzhledem k jejím účinkům a jednoduchosti se člověk může uzdravit sám, nebo může pomáhat druhým. Reiki je jednoduchá a přímá terapie, doplňující léčbu klasické medicíny. Je to metoda pocházející z Japonska. Klasickou medicínu doplňuje tím, že řeší i psychické příčiny nemocí. Princip této terapie je založen na přenášení univerzální životní energie, která je všude kolem nás pomocí rukou.

Vyzkoušeli byste si rádi terapii energií Reiki na vlastní kůži? Kontaktujte nás a zarezervujte si svůj termín s Editou ještě dnes. 

ZASVĚCENÍ

Reiki je velice mocný systém léčení a mnohem inteligentnější, než kam sahají lidské vědomosti. Poznat energii Reiki na vlastní kůži je možné díky zasvěcení do tohoto systému. Díky zasvěcení se můžete sami stát léčitely I., II. či III. stupně (Mistr Reiki). Zasvěcení je předáváno mezi čtyřma očima a může vytvořit krásný rituál, nebo může být provedeno rychle bez jakýchkoli ceremonií. Ať již je zasvěcení provedeno jakkoli, je to magický dar. 

Pokud Vás energie Reiki zaujala, přečtěte si více zde či pokud máte zájem o samotné zasvěcení do Reiki a poznání tohoto systému, kontaktujte nás a žádejte Editu. Jak proces zasvěcení probíhá si můžete pročíst zde.

STRAVA

Rádi byste se stravovali lépe, třeba i vegansky, ale nejste si jistí, zda je to pro Vás nebo jakými kroky byste měli začít? Je to strava čistě rostlinná bez jakýchkoli živočišných přísad. Rostlinná strava je velice důležitým zdrojem čisté energie. Co přijímáte, to vydáváte. Ne nadarmo se říká „jste to, co jíte“. 

Inspirujte se chutnými a jednoduchými veganskými recepty na spřáteleném webu Simplyvegan.cz nebo na Instagramu Simplyvegan.