probuzení ženství s renátou

bohyně v nás a plodnost ženy

Milé ženy,
ráda bych vás pozvala na workshop Probuzení ženství- Bohyně v nás a plodnost ženy.

Naučíme se různé dechové techniky s vizualizací a mantrou.

Sestavy cviků – zaměřené na dráhy vaječníků, štítné žlázy, ledvin a pohlavních orgánů. Uvolnění a posílení pánevního dna.

Také se s vědomím (pozorností) zaměříme na pravou a levou mozkovou činnost a žlázy s vnitřní sekrecí což povede do klidu a přijetí stavu v jakém se nacházíme. K tomu nám pomůže i šamanská meditace. Rytmus bubnu naléhavě nás nese- za záměrem. (Např.klid, odevzdání kontroly, snahy, podpořit růst síly ženství apod.). Tyto meditace se praktikují i v psychoterapii.

Jmenuji se Renáta, mám celkem 4.IVF za sebou a vždy následoval hyperstimulační syndrom s nutnou hospitalizací, kdy břicho bylo naplněné vodou a já měla břicho jako v 7. měsíci těhotenství, což si i okolí myslelo, a já musela smutně vysvětlovat, že pupek je jen plný vody. Také jsem prodělala několik inseminací a různá nepříjemná vyšetření mnohdy provázena bolestným pláčem.

Znám mentalitu neplodné ženy, nálady po hormonální přípravě před IVF, vím co dokážou tlaky okolí a rodiny na neplodné ženy a páry.
Vím, jak se cítí žena, když to zase nevyšlo a kamarádky otěhotní rychle „na první dobrou“. Jak nefér se mi to zdálo.

Vztek střídal, smutek, zoufalství, nechuť do života a co víc milování s manželem s Láskou šlo do kopru. Sex byl aktem oplodňování a následná sarvangaásana, prstová metoda samozřejmostí. Žádné něžnosti, které by měly být samozřejmostí.

Milé ženy zažila jsem potrat i ve 22tt.
Prošla jsem procesem pro adopci a pěstounskou péči dětí.

Prošla jsem trnitou cestou, kdy okolí mě od tohoto kroku zrazovalo, srdcem jsem cítila silně – jo, jdu do toho. Toto je má cesta, mé poslání.

Jsem máma 5 dětí, někdy jsem vzteklá, křičící, brečící, vyřízená, někdy jsem to chtěla vzdát, oale víte co? Ikdyž toto někdy cítím- Jsem vždy milující, naplněná, jsem spokojená… hlavně, že jsem máma🌹😉 Já jsem v pořádku ať cítím cokoliv.
Vnitřní dialog s Archetypy Duše a s emocemi, mi pomáhá toto si uvědomit v každé situaci.

Klaním se každé ženě,

Renáta ❤️😇

Předám vám své zkušenosti a mohu vám navíc nabídnout laskavý koučink pro ženy.

Cena workshopu: 696 Kč
Délka workshopu: 2 a půl hodiny

Jóga je můj styl života, kde poznávám samu sebe jako lidskou bytost, to znamená i se svými nedokonalostmi, stíny a slabinami. Jsem tedy studentem Bezpodmínečné Sebelásky ve škole zvané Život. Zajímám se o emoce a o jejich propojenost s tělem. Každá emoce zanechává otisk na těle a může se projevit onemocněním. Lék, který často na nemoc hledáme, máme v sobě a to JE VĚDOMÍ.