kalendář akcí

Lotus icon in black circle isolated on white background. Lily icon. Lotus abstract icon in black. Vector illustration for graphic design, Web, UI, app
Chceš se se mnou ponořit hlouběji do filozofie jógy? Dostat se k pravé podstatě? Poznat Pataňdžaliho osmistupňovou stezku a umět toto poznání praktikovat nejen na podložce při pravidelné praxi, ale i v životě? Pak je workshop PATAŇDŽALIHO OSMISTUPŇOVÁ CESTA v životě a na podložce to pravé pro tebe.
Vhodný pro všechny úrovně. Skripta jsou v rámci kurzu.
 

Workshop se koná 18. 5. od 11:00. Přihlašte se zde

Mantra je druh osvobozujícího posvátného zpěvu. V Tibetu a v Indii se mantry dodnes používají nejen k uctívání Bohů, ale také jako způsob, jak chránit a léčit své tělo a mysl. Zpěv manter pomáhá ztišit mysl, uklidnit emoce a přinést klid, mír a radost do našeho srdce. Přijďte sdílet tuto energii s námi.

Příští setkání proběhne 29. 6. od 17:00. Přihlašte se zde

Obrácené pozice nám také umožňují podívat se nejen na hmotný svět, ale i situace v našem životě a sami na sebe z jiného úhlu pohledu. Při pravidelném praktikování tak mohou pomoci zajímavé vhledy a zjištění na podložce i mimo ni.
Workshop je vhodný  pro začátečníky až středně pokročilé jogíny. 

Termín společného setkání: 1. 6. od 11:00 hod. Přihlašte se zde

workshop zdravá páteř

Prozkoumejte možnosti vlastní páteře, dopřejte jí péči a přijďte poodhalit více o jejím fungování. Čeká vás nezapomenutelný workshop, který zpřístupní tajemství zdravé páteře a silných zad! Lekcí vás provede zkušená fyzioterapeutka a lektorka jógy Michaela Kardová. 

Připojte se ke komunitě lidí, kteří chtějí investovat do svého zdraví a včas si rezervujte své místo.

Termín společného setkání: 4. 5. od 13:30. Přihlašte se zde

workshop Funkční chodidlo

Máte problémy s plochýma nohama? Trápí vás haluxy? Chodíte v bosobotách? A správně?
Dnes se často prosazuje chození naboso anebo naopak přehnaná fixace nohou v nevhodné obuvi. Platí zde zlaté pravidlo, že každý extrém trochu škodí. Nejčastější patologie, se kterými se setkáváme, bývají deformity prstů, plochá noha, nadměrně vyklenutá noha, patní ostruha, přetížená achillovka či záněty mechanického původu. Je známo, že každá patologie se řetězí a zhoršuje se s věkem. Proto je vhodném nepodceňovat prevenci a varovný signál bolesti nohou. Nastavení těla a problémy s pateří začínají u chodidel. Koukněte na to s naší fyzioterapeutkou Michaelou.

Termín společného setkání: 29. 6. od 13:30 hod. Přihlašte se zde