ceník

otevřené lekce

Lekce je možné hradit hotově, přes QR kód a nově přijímáme kartu Multisport.
Podmínky 
pro využití karty Multisport zde.

 

60 min

________

280 Kč 

90 min

________

390 Kč  

 

________

 

Soukromé lekce

90 min

________

1 500 Kč 

Reiki terapie

90 min

________

2 100 Kč 

Fyzioterapie

90 min

________

2 100 Kč 

1. a 2. stupeň

(zasvěcujeme vždy dohromady)

________

8 000 Kč 

3. stupeň

Mistr reiki

________

4 000 Kč 

Kredit

Nahrajte si u nás na recepci kredit na svůj online účet v rezervačním systému a čerpejte zvýhodněnou cenu lekcí.

Minimální kreditový vklad pro čerpání výhod je 1000 Kč. Kredit platí pouze na otevřené lekce. KREDIT JE OMEZENÝ JEDEN ROK.

Kredit nelze uplatnit na kurzy, drop-in lekce, yoga study group, workshopy a na zboží. Pohyb kreditu po vložení a čerpání můžete sledovat online. Využijte možnost přihlásit se na lekci online a nečekejte ve frontě. Kredit je nepřenosný a nelze proměnit za zboží ani za peníze.

Permanentky

 10 vstupů na 90 minut 3 510 Kč platnost 365 dní
 10 vstupů na 60 minut 2 520 Kč platnost 365 dní
 neomezená 30denní 4 400 Kč platnost 30 dní
 neomezená*  90 denní 11 600 Kč platnost 90 dní
 neomezená*  180denní 20 600 Kč platnost 180 dní

* neomezené permanentky se vztahují na lekce 60 minut a 90 minut 

podmínky pro otevřené lekce

Před první návštěvou je nutné provést registraci skrze rezervační systém kliknutím na políčko Přihlásit. Na uvedený e-mail Vám pošleme potvrzovací odkaz, pomocí kterého potvrdíte svou registraci. Účast na jógové lekci je možné rezervovat využitím rezervačního systému, který je umístěný na webových stránkách MysteryYoga. Jógové lekce probíhají pod vedením kvalifikovaných instruktorů. Nastane-li jakákoli událost, která znemožňuje poskytnutí nabízených služeb, je Provozovatel oprávněn plánované lekce zrušit a oznámit to na webových stránkách či na facebooku.
 
Platba lekcí dle ceníku studia probíhá hotově, online převodem nebo kartou multisport na místě studia. Čerpat lze také z výhodného kreditového systému či neomezené PERMANENTKY (členství) a mít neomezený vstup. Platba speciálních lekcí, kurzů a workshopů se provádí také online bankovním převodem. Kredit nevracíme zpět, je nepřenosný, nelze jej proměnit za zboží nebo za peníze.
 

Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit v rezervačním sytému max. 2 hodiny před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte a na lekci nedorazíte, bude vám dle storno podmínek studia její hodnota odečtena z kreditu, či po vás bude cena lekce vyžadována při příští návštěvě. Děkujeme za pochopení.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Lekce je možné hradit hotově, přes QR kód nebo využitím karty Multisport. Podmínky Multisport naleznete níže.

KURZY A WORKSHOPY

 

Ceny kurzů a workshopů naleznete přímo v rezervačním systému. Kurzy lze hradit bankovním převodem. 

Storno podmínky kurzů a workshopů

Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné ihned zaplatit zálohu ve výši 100%. Pokud nebude rezervace z Vaší strany smazána, považujeme ji za závaznou po zaplacení zálohy. V momentě přijetí platby Vám zašleme rezervační potvrzení. 

V případě storna více než 14 dní před konáním kurzu/workshopu, bude účtován storno poplatek ve výši 50%. Pokud se na zvolený kurz/workshop nemůžete dostavit a řádně se včas neomluvíte (tj. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je studio oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou. V případě, že kurz nebo workshop ukončíte v průběhu kurzu nebo workshopu, částku nevracíme a kurz nelze nahrazovat jiným kurzem ani jinou osobou.

Podmínky karty multisport

Podmínky využití karty Multisport:

  1. Karty Multisport je možné využít pouze na otevřené 60min lekce (neplatí na lekce speciál, semináře a kurzy), a to bez doplatku.
  2. Počet míst na multisport kartu je omezen na 6 osob/1 60min.lekce.
  3. Pro rezervaci lekce je nutné si nejdříve dobít kredit ve výši ceny lekce. Tzn. 260 Kč /1rezervace. Bez kreditu Vás system nepustí rezervovat lekci.
  4. Rezervací je možné vytvořit více, nicméně počtu rezervací musí odpovídat výše nabitého kreditu.
  5. Pokud klient rezervaci včas nezrušínezruší 3 hodiny před začátkem lekce, u brzkých ranních lekcí je to nejpozději večer do 21:30.) a na lekci nedorazí, záloha mu propadá. Před další rezervací je pak nutné dobít zálohu novou.
  6. Pokud klient na lekci dorazí a vstup na Multisport kartu uplatní, převede se mu záloha zpět na jeho konto a může ji využít na novou rezervaci.
  7. Pro uplatnění karty Multisport je nutné kartičku předložit recepční, a to společně s dokladem totožnosti. Jméno v dokladu totožnosti musí odpovídat tomu, na které je karta Multisport vystavena.
  8. V případě, že si zapomenete svou kartu Multisport, bude pro platbu lekce použit nahraný depozit. Rezervaci v tomto případě již nelze na recepci zrušit.
  9. Kredit má platnost 1 rok. Pokud klient na recepci uplatní kartu Multisport, kredit se vrátí zpět na jeho konto.
  10. Kredit je možné po skončení platnosti vaší Multisport karty využít na běžnou úhradu další lekce. Kredit nevracíme zpět.Kredit je nepřenosný a nelze využít na zboží nebo proměnit na peníze.